המשרד

שלום, אני שי פלקס

המומחיות שלי היא לצייר את החלומות שלכם.
בזה אני הכי טובה, וזה הדבר שאני הכי אוהבת לעשות!
בדיוק בשביל זה אני כאן, כדי לצייר לכם את החלומות שלכם ולהגשים אותם בצורה של הבית שלכם.
לאחר מאות בתים ופרויקטים גדולים וקטנים
ממשרדים ועד וילות מפוארות, מדירות סטודיו ועד פנטאוזים..
צברתי המון נסיון ידע ואהבה מטורפת לתחום הזה
אז, מה שנשאר לכם לעשות זה רק לקבוע פגישת ייעוץ.

חזון

במשרד העיצוב שלנו, אנו מאמינים ביצירת חוויות ייחודיות שמתאימות באופן מושלם לאישיות ולצרכים הייחודיים של כל לקוח. נחקור, נלמד ונשתמש באמנות העיצוב כדי להביא לחיים רעיונות מופלאים ומרהיבים.

משימה

המשימה העיקרית של העיצוב הפנים היא ליצור חוויות חיוביות וייחודיות עבור לקוחותינו דרך כמה פרטים חשובים. התאמה אישית, שימוש בטכנולוגיות וחומרים מתקדמים ושילוב בין יופי לפונקציונאליות כדי ליצור מרחב נעים ומדויק עבור בני הבית.

שלבי התהליך

1
שיחת היכרות ותיאום ציפיות
אקשיב, ואבין את הצרכים המדויקים שלך, את נתוני השטח וכיצד ניתן למקסם בו כל מילימטר, אבין מי אתה ומה התקציב שאתה מעמיד לטובת השיפוץ/בניה ואתאים עבורך את נותני השירותים לביצוע הפרויקט .
2
פגישת תכנון וקביעת לו"ז
נתמקד בתכנון כאשר המטרה להפוך את הדירה שלך לדירה המותאמת בדיוק לך ונראית כמו דירה ממגזין לשם כך, אכין עבורך מספר סקיצות עם אפשרויות לתכנון מחודש, שמתמקד בחלוקת החלל הנכונה עבורך, מטבח, סלון וחדר השינה שתמיד רצית.
3
בניית תוכנית שיפוץ
לאחר שהחלטנו על תכנון סופי של הדירה שלכם, אכין תוכנות עבודה לביצוע, מבוססת על הסקיצה שאישרתם, עכשיו אפשר להתחיל לעבוד, תוכנית הריסה בניה, חשמל, אינסטלציה ומיזוג מוכנות לעבודה!
4
התחלת עבודה בשטח
אחרי שיש לנו תכנית מסודרת וברורה של מה אנחנו הולכים לעשות מתחילים את העבודה בשטח, בכל שלב השיפות משרדנו ילווה אתכם ויפרט על כל שלב ושלב, לקראת סוף השיפוץ נתחיל בתכנון האקססוריז והריהוט

סטטיסטיקה ומספרים

100% לקוחות מרוצים
89% סיום מתוכנן לפי הלו"ז
95% אנחנו חוסכים כסף ללקוח
100% חסכון בזמן ללקוח
דילוג לתוכן