השירותים שלנו

אצלנו בשי -פלקס אנחנו מציעים כמה שירותים שונים, כך שכל לקוח יוכל למצוא את השירות המבוקש עבורו – זה שיתאים לו בדיוק, ויענה על צרכיו ורצונותיו בתחום הלבשת הבית שלו ועיצובו.

הלבשת בתים

הלבשת בתים היא השירות העיקרי שלנו, וההתמחות המרכזית שלנו. תכנון מקיף של עיצוב הבית כולו או חלקים נרחבים ממנו, דורש מיומנות רבה, עין חדה, וניסיון קודם בנוגע למה עובד ומה לא עובד. בדיוק ברגעים האלה, בהם אתם מעוניינים לעצב בית חדש שנכנסתם לגור בו, או כאשר אתם רוצים לבצע ריענון לבית הישן שלכם – אנחנו נכנסים לתמונה.
ביחד, ניצור תכנית עיצובית שתתאים לכל הבית. בהתאם לרצונות שלכם ולטעם שלכם, נחשוב על קו עיצובי, סגנון שיעבור כחוט השני בכל חלקי הבית – וישדרג את נראות הבית שלכם בדיוק כפי שרציתם.
המקצועיות והניסיון שלנו יסייעו מאוד לקבלת התוצאה הסופית בבית שלכם. מניסיון קודם רב שנים, נדע להתאים בין צבעים שונים באופן מיטבי, להתאים רהיטים זה לזה, אריחי קיר ומרצפות, כמו גם תמונות קיר וחפצי נוי, צמחים ועציצים, שילוב של טכנולוגיה חדשנית ופרקטית, ובחירה בתאורה שתהיה פונקציונלית וגם אסתטית.

הלבשת חדר

לא תמיד רוצים לבצע ריענון בכל הבית. לפעמים ישנו רק חדר אחד שזקוק לשיפוץ קל ולזריקה קטנה של מודרניות, סגנון ועיצוב אחר וחדש יותר, המשקף נאמנה את מהות החדר ואת האופי של האדם שמתגורר בו.
הדוגמא הקלאסית לצורך בהלבשת חדר היא כאשר הילדים גדלים, והחדר שעוצב בעבורם כשהיו קטנים כבר לא תואם למידותיהם – לא מבחינת גודלם של הרהיטים, וגם לא מבחינת הסגנון הילדותי. כאן מגיע תפקידנו, להתאים לאותו ילד את החדר שמשקף בצורה הטובה ביותר את מי שהוא.
כמו כן, לפעמים הסלון הופך להיות חדר מיושן מעט, עם ריהוט ישן שכבר לא תואם את הקלילות העיצובית המודרנית. לכן, פעמים רבות תתבצע הלבשה מחדש של הסלון – ורכישה של פריטים בעיצוב חדש יותר, ובצבעים בהירים יותר.

שיחות ייעוץ

לפעמים, יש כאלו שרוצים לעצב את הבית שלהם בעצמם. לבחור לבד את הריהוט – הארונות, הספות, השולחנות והכיסאות. לבחור בעצמם את גופי התאורה שיוצבו בכל חדר בבית. לבחור לבד את הצבעים שישלטו בבית – שחור ולבן, גווני פסטל, או אפור עם נגיעות צבע ייחודיות. להחליט בעצמם על המיקום של כל חפץ בבית – החל משולחן הסלון, דרך מיקום הטלוויזיה, מיקום השטיח והזווית שבה יעמדו הספות.
מתוך הבנה מלאה ורצון לסייע ולתת עצה מקצועית, אנו מציעים שיחות ייעוץ כחלק מהשירותים שלנו. בשיחות הייעוץ, תוכלו להעלות כל התלבטות שיש לכם, החל מצבע התאורה הנכון לחלל, דרך בחירת צבע הספות, ועד בחירת וילונות. אנחנו נספק לכם את העצות המקצועיות שלנו, שמגיעות לאחר שנות ניסיון רבות והתמקצעות רבה בתחום הלבשת הבתים.

דילוג לתוכן